Ляпавко (gvirinko) wrote,
Ляпавко
gvirinko

Що робити з ЖЖ?

Багато моїх френдів за цей тиждень полишили тут свої блоги і переїхали чи то на стенделони, чи на dreamwidth, чи на фейсбук.

(Якщо вдруг хто не в курсі, свинувате керівництво жж - SUP Media - видалило декілька укр. журналів, в яких збирали гроші на укр. армію або перепощували про це інформацію).

Тому я теж довго думала (і продовжую думати), що робити.
Видалятись я поки що не готова.
По-перше, треба продумати, куди все експортнути, щоб залишився зручний доступ (в пдф про всяк випадок вже перегнала - 34 мб тексту:)).
Пішла вже зареєструвалась в дрімвідсі з цим же ніком, але там тре звикнути спочатку. Ніби то той самий жж, але з іншим керівництвом.
По-друге, я ще вірю, що тут все зміниться (це наївно?). Зрештою, я прийшла в жж раніше, ніж СУП! То може хай вони сунуть звідси, а не я? Чи може вони змінять свою позицію і вибачаться?
Єдине що мені шкода, що я платила їм декілька років за платний акаунт. А вони зарази он як ті гроші використовують.

Так що проміжний підсумок такий: відписалась по максимуму від їхніх сервісів і дочекаюсь, поки сплине мій платний рахунок (під весну), а тоді вже щось вирішу: Dreamwidth vs Standalone (фейсбуку нє, бо вони вирішуються за мене, що і кого я хочу читати).
Або може я до того часу взагалі перестану блогувати. Мені й так останнім часом складно щось писати, поки мою країну атакують зомбаки.
Але розумію, що тре відволікатись, вірити у хороше і записувати моменти свого життя собі ж на майбутнє. Для цього, насамперед, цей журнал і існує.

Збирати до купи друзів стало трохи складніше, але не критично.
Для цікавих стендалонів я вже й так деякий час використовую rss-агрегатор Reeder.

А ви що скажете? Які ще є аргументи за і проти?
Tags: я махав
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments