Ляпавко (gvirinko) wrote,
Ляпавко
gvirinko

Anneke van Giersbergen

Я не те щоб велика меломанка, але є виконавці, на яких я надовго зависаю, місяцями нон-стоп.
Одним із таких виконавців є Аннеке. До мене колись потрапив її альбом "In Parallel" і це дотепер чи не найулюбленіша моя музика.
Записала вона його в якомусь барі live. Звучить це, наприклад, так:

І от дивлюсь - 10 квітня Аннеке буде в Берліні!! Пішла швиденько купила квитки.

Приходимо ми значить вчора в якийто клуб "К-17".
Заходимо в залу, а там чорна сцена, чорна підлога, чорні стіни і стеля. Ідемо в іншу кімнату - а там чорна барна стойка, а поряд стоять чорні столи, на яких продаються чорні футболки для фанатів. Кароче все чорне, тільки тьмяні червоні ліхтарі. Ми оглядаємось - і люди теж всі в чорному! волохаті і бородаті. А потім дивимось на себе: Льоша в жовтих хіпстерських конверсах, а я така в ванільного кольору світері, в шалику з блакитними квіточками і рожевому пальті. Ми купили по клуб-мате (це місцеве безалкогольне кофеїнове пійло) і забились в чорний куточок шукати в айфончиках, куди це ми потрапили. "Заклад для чорних душ", "Найкрутіший готік і метал клуб міста". ги.

Спочатку виступала тендітна дівчина на розігріві, типаж зоїдешанель. З нею на сцені були великі волохаті дядьки з гітарами і барабанами. Музика була тидищь-тидищь, дівчина співала типу "i'm your dirty you're my beast", а фоном показували варіації на тему 3-окого вухатого-рогатого чортика.

А потім вийшла вона. Я якось не впізнала, бо на квитках показували руду кучеряву дівчину, а тут - темно- довго- і прямо-волоса. Але вокал гарний, правда знову музика тидищь-тидищь. Я вже майже примирилась з дійсністю, як вона після 4 пісень каже: "Привіт, я Anna Murphy зі Швейцарії". Вона типу раніше грала з гуртом Eluveitie, а потім зібрала краудфандінгом на кікстатері собі грошей на власний альбом. Кароче, фолк-метал і розігрів №2.

А тодііі вже вийшла Аннеке (це вже була 10 година, а прийшли ми на 8). І музика в неї теж була тидищь-тидищь, але блін яка драйвова! і вона драйвова. і дуже сексі. По-дружньому говорила до аудиторії і багато посміхалась.
Я знайшла шматок відео з її фр. акустичного соло концерту, де на перших парах хвилин видно, яка вона позитивна, і мушу тут його обовязково вставити:


Загалом концерт проходив в такому стилі (це відео з іншого її концерту цього туру, в тій самій футболці):


Десь посередині концерту всі її музиканти пішли, а вона залишилась з гітарою співати ті пісні з "мого" альбому. мяу.
А під кінець я була готова зняти заколочку з волосся і теж хаєром з головою наперед бовтати, як наші сусіди.

До речі про сусідів і про секюріті. З тим все строго. На вході в клуб секюріті-мен (волохатий великий вуйко в закльопках) детально просвітив всі відсіки моєї сумочки.
А потім коло нас гиперактивно гоцав дядько типаж фронтмента гурту "тік". До нього підійшов той секюріті-мен і просвітив ліхтариком так, шо в дядьки випали якісь маленьки сигаретки. Секюріті підняв їх, понюхав, сказав атата і вони пішли кудись далі спілкуватись.

В мене ще є фотка чорного бару з коктейлями і таблічкою ("ахтунг. від голосної музики у вас може слух пошкодитись"):
photo 1

Селфі крутої рокерші з чорного туалету:
photo 2


Наостанок поставлю її офіційне відео "My mother said" (це варіація на тему української народної весільної пісні "Казала мені мати...")

І взагалі, от її офіційний канал на ютубі.
Tags: дівки пішли на сливки, музика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments